Okna

Drzwi

Dekoracja okien

Rolety antywłamaniowe

Bramy garażowe

O firmie BATEX

Od 2005 r zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki otworowej ( okna, drzwi, bramy garażowe ) . Dostarczamy kompleksowe systemy osłonowe do stolarki okiennej (żaluzje, rolety, moskitiery, parapety itp ) jak również inne akcesoria okienne ( nawiewniki, klamki itp. ). Znaczącą częścią naszej działalności jest serwis stolarki, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny co zapewnia naszym klientom bezpieczne i komfortowe użytkowanie zakupionych produktów.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby rynku i wymagania klientów.Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi, instytucjami państwowymi i firmami remontowo-budowlanymi.

Ideą naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac montażowych oraz zapewnie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze produkty i usługi. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, wykwalifikowane i doświadczone grupy  montażowe i nowoczesny sprzęt.


Wszystkie nasze produkty spełniają wymagania Aprobaty Technicznej ITB na które udzielamy gwarancję

BEZPŁATNY POMIAR I WYCENA                       Zadzwoń 22-396-63-38 ; 502-220-258

logo_vekalogo_schucoPic_logodeceunincklogologo-rotowinkhausmacookna warszawa